Strona głównaNasza idea

NASZA IDEA

W Otulfilcem wyznajemy trzy zasady – prostotę, jakość i funkcjonalność. Nasze etui to bardzo dobra ochrona, proste i nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość wykorzystywanych materiałów oraz eleganckie i praktyczne rozwiązania.

Ochrona przede wszystkim

Podstawowym materiałem, z którego szyjemy produkty Otulfilcem jest filc o grubości 3mm. Dzięki swojej grubości i fakturze filc jest doskonałym materiałem chroniącym przed czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał ten chroni urządzenie w momencie uderzenia i upadku z niewielkiej wysokości.

Kolejnym atutem filcu jest jego wysoka izolacyjność, co jest istotne szczególnie zimą. Dobrze izolujące etui chroni urządzenie mobilne przed wychłodzeniem, i tym samym przedłuża żywotność baterii.

Do wykończenia naszych produktów używamy wyłącznie miękkich materiałów – gumek, tasiemek i cieńszego filcu. Nie wykorzystujemy żadnych plastikowych lub metalowych elementów – sprzączki, klamry, itp., które mogłyby uszkodzić twoje urządzenie mobilne.

Idealne dopasowanie etui na elektronikę

Inne firmy oferujące etui na elektronikę proponują klientom uniwersalne modele pokrowców na telefony, tablety i laptopy. Takie etui, nawet dobrze wykonane, może okazać się zbyt duże lub zbyt małe. My oferujemy rewolucyjne rozwiązanie. Etui Otulfilcem zostały zaprojektowane pod kątem konkretnego modelu urządzenia aby zapewnić użytkownikowi idealne dopasowanie pokrowca do urządzenia mobilnego.

Szyjemy również na miarę, po otrzymaniu informacji o marce i modelu urządzenia.

Prosta i elegancka stylistyka

Wszystkie produkty Otulfilcem utrzymujemy w prostej i nowoczesnej stylistyce. Łączymy klasyczny szary filc z gumkami w czterech kolorach, kolorowym filcem różnej grubości i kolorowymi taśmami.

Nasze rozwiązania są proste, eleganckie i praktyczne w użytkowaniu.

Ręcznie robione w Polsce – gwarancja wysokiej jakości produktu

Etui Otulfilcem są ręcznie wykonane w naszej pracowni w Świeradowie-Zdroju. Gwarantujemy wysoką jakość materiałów produkowanych na terenie Unii Europejskiej, dbałość o szczegóły, solidność wykonania oraz wyjątkowość naszych produktów.

UWAGA, zamówienia złożone po 03.03.2019 będą realizowane dopiero po 01.04.2019