Strona głównaNasza firma

NASZA FIRMA

Jesteśmy małą rodzinną firmą stawiającą na wysoką jakość i nowoczesne wzornictwo. Pomysł na szycie filcowych etui powstał w związku z naszymi poszukiwaniami pokrowca na czytnik Kindle. Z braku etui spełniającego nasze wymagania samodzielnie uszyliśmy wymarzony pokrowiec.

Z czasem okazało się, że etui znakomicie spełnia swoje zadanie. Miękki, i zarazem wytrzymały filc doskonale chroni czytnik przed uszkodzeniem i zarysowaniem również w kieszeni czy torbie pełnej drobiazgów.

Zadowoleni z efektu naszej pracy stworzyliśmy etui na iPada – proste, nowoczesne, estetyczne, wygodne i praktyczne w użytkowaniu.

Etui szybko zyskały uznanie przyjaciół, znajomych i innych, którzy mieli okazję zobaczyć efekty naszej pracy. Entuzjastyczny odbiór naszych działań zachęcił nas do dalszej pracy.

Kolejnym krokiem, który podjęliśmy, były poszukiwania i testowanie różnych rodzajów filcu. Po wielu próbach znaleźliśmy odpowiedni materiał – gruby, mięsisty, miękki, spełniający w pełni nasze oczekiwania.

Obecna forma Otulfilcem z klapką jest wynikiem stworzenia licznych projektów, prototypów i przeprowadzonych testów.

Z czasem zaczęły powstawać kolejne modele etui Otulfilcem na urządzenia mobilne oraz pozostałe filcowe akcesoria.

W naszej ofercie mamy około 20 produktów w różnych rozmiarach. Szyjemy również na indywidualne zamówienie klientów, co stale zwiększa ilość dostępnych modeli.

Więcej informacji o naszych produktach znajdziesz na stronie NASZE PRODUKTY

UWAGA, zamówienia złożone po 03.03.2019 będą realizowane dopiero po 01.04.2019